Kas ir Focus Group?

Kas mēs esam?

Parasti visgrūtāk esot runāt par sevi. Un tas ir saprotams, jo bieži vien nav īsti ko teikt. Arī pats latvietis pēc dabas ir tāds pieticīgs sak’ ko nu es, es jau neko… Taču mēs lepojamies ar saviem darbiem un mums ir ko Jums pastāstīt.

Lielāko ieguldījumu Focus Group kompetencē devis zīmola dibinātājs, radio reklāmas profesionālis Alberts Ziemelis ar pieredzi Latvijas reklāmas industrijā kopš 1994. gada. Šī pieredze uzkrāta, aktīvi veidojot un tiešā sadarbībā realizējot reklāmas projektus vadošajā Latvijas radiokompānijā AS “Radio SWH” tādiem uzņēmumiem kā Latvijas Unibanka (tagad SEB banka), Parex Banka (tagad Citadele Banka), BTA, Autonams, Rimako, izstāžu sabiedrība BT1, Skandi Motors, Autofavorīts, Motofavorīts, Rautakesko (K-Rauta), Laneks, Coppa, Rīgas Krēslu Fabrika, Loko AMG (salons Siena), Freibi Riepas, Nelss (darbība izbeigta), veikals Rīga, Motors Latvia, Begonija, OMD Latvia (tagad Omnicom Media Group / PHD), LIC Gotus, Sportland, Binders, Sports Jums, Skala, Tvins-A (darbība izbeigta), City24.lv, Motors24.lv, Energolukss, Tvaikonis, Sports Jums, Gorbants un citem.

Zīmols Focus Group aktīvi darbojas kopš 2007. gada. Jau no pirmās dienas esam reklāmas aģentūra ar specializāciju radio reklāmā, interneta mārketingā un pārdošanā. Radošos un stratēģiskos komunikāciju risinājumus radām zīmola FOORSH ietvaros. Tās ir mūsu stiprās puses.

Pirmais mūsu projekts bija unikālo izsoļu portāls Numur1.lv, saistībā ar kuru nācās publiski palauzt šķēpus ar valsts pārvaldes iestādēm, vēlāk tam pievienojās arī auto sociālais tīkls Autobildes.lv – tāds mierīgs zīmols pagaidām. Esam izveidojuši un uzturam arī vairākus mazākus projektus internetā, kas kalpo kā izmēģinājuma laboratorijas affiliate mārketingā un jaunu darba metožu izstrādē.

Mūsu klientiem sekmīgi darbojas optimizētas mājas lapas, kas ļauj tiem pelnīt vairāk jau šodien.

Padomājiet, ko Jūs jau šodien gribētu uzlabot sava uzņēmuma mārketingā? Cik efektīvi strādā Jūsu mājas lapa un vai tā vispār strādā?

Nekautrējieties – piezvaniet 29 214264! Satiksimies un pārrunāsim Jūsu uzņēmuma iespējas pelnīt vairāk. Pirmā iepazīšanās konsultācija būs bez maksas.

Focus Group