Citrons.lv būs atšķirīgs

by Alberts Ziemelis on 29/01/2011

in Interneta mārketings,Kolektīvā Iepirkšanās

Citrons.lv

Šī gada februārī darbu plāno uzsākt jauns un citāds kolektīvās iepirkšanās serviss Citrons.lv. Portālā ar ievērojamām atlaidēm no 50% līdz 90% būs nopērkami iecienīti plaša patēriņa pakalpojumi un preces.

Jau pašlaik portālā Citrons.lv ikviens interneta lietotājs var pierakstīties jaunumu saņemšanai un vienlaikus iesaistīties bonusu programmā, kas ļauj uzkrāt papildus atlaides pirkumiem kolektīvās iepirkšanās servisā Citrons.lv. Aktīvākie lietotāji jau uzkrājuši bonusu apjomu vairāk nekā Ls 63 apmērā.

Tāpat ikviens, kas būs pierakstījies jaunumiem Citrons.lv pirmsatvēršanas periodā, pirmajam pirkumam saņems vēl papildus 5% atlaidi. Citrons.lv sekotājiem sociālajos tīklos tiks rīkotas balvu izlozes, piemēram, Facebook – nospiežot pogu “Like” šeit:

Citrons.lv top kā izdevīgas iepirkšanās vietne ikvienam pircējam un kā efektīvs un atraktīvs interneta mārketinga instruments uzņēmējiem, kas ļaus aptvert plašu klientu auditoriju un iegūt jaunus klientus.

Portāla veidotāju – SIA Focus Group 15 gadus ilgā pieredze reklāmā un mārketingā, ik dienas strādājot ar uzņēmējiem, ļauj lieliski sajust, kas tirgum šobrīd ir nepieciešams, un tas tiks realizēts iepirkšanās servisā Citrons.lv.

Tiek plānots izveidot maksimāli efektīvu interneta mārketinga platformu ar atšķirīgām iezīmēm, kas būs interesanta gan pircējiem, gan sniegs jaunu pieredzi uzņēmējiem. Jau pašlaik ik dienas Citrons.lv bonusu programmā pierakstās vairāki simti jaunu dalībnieku un dienā tāpat tiek saņemti vairāki piedāvājumi no uzņēmējiem, kas interesējas par sadarbības iespējām ar Citrons.lv (e-pasts: sadarbiba@citrons.lv)

Pašlaik aktīvi rit vietnes izstrādes darbi un konkrēts kolektīvās iepirkšanās servisa Citrons.lv darbības uzsākšanas datums tiks izziņots atsevišķi.

{ 3 comments… read them below or add one }

Irma February 2, 2011 at 10:02

Šobrīd īsti nav skaidrs ar ko http://citrons.lv atšķirsies no tirgū pieejamajiem kolektīvās iepirkšanās rīkiem un kāpēc tiek veidots vēl viena šāda interneta vietne. Tajā pat laikā neviens neveido sadarbību ar Groupon, lai šo pašu rīku popularizētu Latvijā.

Dainis February 4, 2011 at 18:30

Tirgus jau pierod pie esošajiem portāliem. Būs interesanti vērtēt ar ko http://Citrons.lv paspēs izcelties. Cerams, ka pozitīvi izcelsies!

uldis April 28, 2011 at 11:45

Kolektīvā iepirkšanās?

Viens lieks starpposms, lai pircējs tiktu pie preces.

Leave a Comment

Previous post:

Next post: